Varenummer: 1308040
Yealink WH67 Teams
Inkl. moms
(1.997,60 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink WH67 Teams. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Hovedtelefon frekvens: 20 - 14000 Hz. Trådløs rækkevidde: 120 m. Vægt: 19 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Ørekrog, Headset, Halsbånd |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Binaural |
| Kontroltype | Berøring |
| LED-indikatorer | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Trådløs rækkevidde | 120 m |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 14000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 116 dB |
| Driverenhed | 1,36 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofon mute | Ja |
| Basestation farve | Sort |
| Basisstation touchskærm | Ja |
| Basestation vægt | 344 g |
| Taletid | 7 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| Standby tid | 54 t |
| Trådløs opladning | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Vægt | 19 g |
| Pakkebredde | 256 mm |
| Pakkedybde | 206 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakketype | Kasse |
| Opladningsstativ | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Basestation | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 434 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 594 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 275 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 9,67 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Opladningstid | 170 min. |
| USB-kabellængde | 1 m |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1308040
100 Varer
Yealink WH67 Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Du vil eventuelt også synes om
Browse the collection of our related products.
Pris
137,00 kr.
Ekskl. Moms (109,60 kr.)
Yealink BLT60, LED, 1 pære(r ), Sort, Hængende arbejdslys
Pris
372,00 kr.
Ekskl. Moms (297,60 kr.)
Yealink Dect Accessory - WHC60, Indendørs, Trådløs opladning, Sort
Pris
1.335,00 kr.
Ekskl. Moms (1.068,00 kr.)
Yealink WH62 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 100 - 10000 Hz, 288 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH66 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 478 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.996,00 kr.
Ekskl. Moms (1.596,80 kr.)
Yealink WH66 Dual Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.092,00 kr.
Ekskl. Moms (873,60 kr.)
Yealink WH63 Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
1.335,00 kr.
Ekskl. Moms (1.068,00 kr.)
Yealink WH62 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
1.829,00 kr.
Ekskl. Moms (1.463,20 kr.)
Yealink WH66 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
2.494,00 kr.
Ekskl. Moms (1.995,20 kr.)
Yealink WH66 Dual UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
874,00 kr.
Ekskl. Moms (699,20 kr.)
Yealink WH63 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
289,00 kr.
Ekskl. Moms (231,20 kr.)
Yealink UH34 Dual Teams Headset, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 118 g, Headset, Sort
Pris
1.702,00 kr.
Ekskl. Moms (1.361,60 kr.)
Yealink BH76 UC Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
Pris
137,00 kr.
Ekskl. Moms (109,60 kr.)
Yealink BLT60, LED, 1 pære(r ), Sort, Hængende arbejdslys
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH67 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
681,00 kr.
Ekskl. Moms (544,80 kr.)
Yealink WHM621UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.829,00 kr.
Ekskl. Moms (1.463,20 kr.)
Yealink WH66 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.378,00 kr.
Ekskl. Moms (1.102,40 kr.)
Yealink WH64 Mono UC Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, Headset, Sort
Pris
252,00 kr.
Ekskl. Moms (201,60 kr.)
Yealink EHS61, Kontroladapter, Sort
Pris
1.564,00 kr.
Ekskl. Moms (1.251,20 kr.)
Yealink WH64 Dual UC Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, Headset, Sort
Pris
482,00 kr.
Ekskl. Moms (385,60 kr.)
Yealink 1208650, Tilbehørssæt, Sort
Pris
985,00 kr.
Ekskl. Moms (788,00 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
1.556,00 kr.
Ekskl. Moms (1.244,80 kr.)
Yealink BH76 Plus UC Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 285 g, Headset, Sort
Pris
726,00 kr.
Ekskl. Moms (580,80 kr.)
Yealink BH71, Trådløs, Kontor/Callcenter, 100 - 20000 Hz, 18 g, Headset, Sort
Pris
211,00 kr.
Ekskl. Moms (168,80 kr.)
Yealink UH34 Lite, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 82,5 g, Headset, Sort
Pris
1.084,00 kr.
Ekskl. Moms (867,20 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
1.335,00 kr.
Ekskl. Moms (1.068,00 kr.)
Yealink WH62 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Product added to compare.