Varenummer: 1208641
Yealink WH62 Mono Portable Teams
Inkl. moms
(788,00 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink WH62 Portable. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 120 m. Produktfarve: Sort, Grå
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Headset type | Mono |
| LED-indikatorer | Ja |
| DECT kan tilsluttes | Ja |
| Optimeret til | Teams |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 120 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 30 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 92,5 dB |
| Driverenhed | 2,8 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Taletid | 10 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Opladningskilde | USB |
| Standby tid | 90 t |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1208641
100 Varer
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
787,00 kr.
Ekskl. Moms (629,60 kr.)
Yealink UH38 Dual UC, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 180 g, Headset, Sort
Pris
252,00 kr.
Ekskl. Moms (201,60 kr.)
Yealink EHS61, Kontroladapter, Sort
Pris
1.187,50 kr.
Ekskl. Moms (950,00 kr.)
Yealink BH70 Mono UC USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
1.084,00 kr.
Ekskl. Moms (867,20 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
1.996,00 kr.
Ekskl. Moms (1.596,80 kr.)
Yealink WH66 Dual Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
687,00 kr.
Ekskl. Moms (549,60 kr.)
Yealink ADDITIONAL DECT BASE FOR WH62, Basisstation, Sort
Pris
1.378,00 kr.
Ekskl. Moms (1.102,40 kr.)
Yealink WH64 Mono Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort
Pris
2.497,00 kr.
Ekskl. Moms (1.997,60 kr.)
Yealink WH67 Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
640,00 kr.
Ekskl. Moms (512,00 kr.)
Pris
288,00 kr.
Ekskl. Moms (230,40 kr.)
Yealink UH34, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 118 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono UC USB-A Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
837,50 kr.
Ekskl. Moms (670,00 kr.)
Yealink WHM621T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.335,00 kr.
Ekskl. Moms (1.068,00 kr.)
Yealink WH62 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.459,00 kr.
Ekskl. Moms (1.167,20 kr.)
Yealink BH71-WORKSTATION, Trådløs, 100 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 18 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono Teams USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH66 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 478 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Product added to compare.