Varenummer: 1308085
Yealink UH38 Dual Teams -BAT USB-C
Inkl. moms
(629,60 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink UH38 Dual Teams. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 10 m. Kabellængde: 0,8 m. Vægt: 180 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Binaural |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Reject call, Volume +, Volume - |
| Kontrolenhedstype | Ekstern kontrolenhed |
| Kabellængde | 0,8 m |
| Kabelfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| HD-stemme | Ja |
| Klar lyd | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC |
| Kompatible produkter | T41S/T42S/T46S/T48S/T42U/T43U/T46U/T48U/
T53/T53W/T54W/T57W/T58A/VP5 |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 10 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 115 dB |
| Driverenhed | 3,5 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batterikapacitet | 200 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 12 t |
| Taletid | 8 t |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 70 °C |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Vægt | 180 g |
| Bæretaske | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1308085
100 Varer
Yealink UH38 Dual Teams, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 180 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
1.418,00 kr.
Ekskl. Moms (1.134,40 kr.)
Yealink Basisstation WHB 660, Basisstation, Sort
Pris
922,00 kr.
Ekskl. Moms (737,60 kr.)
Yealink WHD622T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH67 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.556,00 kr.
Ekskl. Moms (1.244,80 kr.)
Yealink BH76 Plus UC Sort USB-A Headset, Trådløs, Opkald/musik, 285 g, Headset, Sort
Pris
482,00 kr.
Ekskl. Moms (385,60 kr.)
Yealink 1208650, Tilbehørssæt, Sort
Pris
1.187,50 kr.
Ekskl. Moms (950,00 kr.)
Yealink BH70 Mono UC USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
211,00 kr.
Ekskl. Moms (168,80 kr.)
Yealink UH34 Lite Mono Teams, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 84 g, Headset, Sort
Pris
1.494,00 kr.
Ekskl. Moms (1.195,20 kr.)
Yealink BH76 Teams Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
Pris
766,25 kr.
Ekskl. Moms (613,00 kr.)
Yealink WHM631T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
137,00 kr.
Ekskl. Moms (109,60 kr.)
Yealink BLT60, LED, 1 pære(r ), Sort, Hængende arbejdslys
Pris
1.703,00 kr.
Ekskl. Moms (1.362,40 kr.)
Yealink BH76, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort
Pris
211,00 kr.
Ekskl. Moms (168,80 kr.)
Yealink UH34 Lite, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 82,5 g, Headset, Sort
Pris
191,00 kr.
Ekskl. Moms (152,80 kr.)
Yealink BT51-A, Dongle, Sort
Pris
288,00 kr.
Ekskl. Moms (230,40 kr.)
Yealink UH34, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 118 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono Teams USB-A Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Product added to compare.