Varenummer: 1308046
Yealink UH34 Lite Mono Teams
Inkl. moms
(168,80 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink UH34 Lite Mono Teams. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Kabellængde: 2,1 m. Vægt: 84 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Mono |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Kontroltype | Knapper |
| Kabellængde | 2,1 m |
| Kabelfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Status |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-A |
| Bluetooth | Ingen |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 10 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 93 dB |
| Driverenhed | 2,8 cm |
| Mikrofontype | Boom/inline |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Antal mikrofoner | 1 |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -30 - 70 °C |
| Vægt | 84 g |
| Pakkebredde | 170 mm |
| Pakkedybde | 63 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Hurtig start guide | Ja |
| Antal | 1 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
1308046
100 Varer
Yealink UH34 Lite Mono Teams, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 84 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
788,00 kr.
Ekskl. Moms (630,40 kr.)
Yealink WH63 Portable Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 140000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono Teams USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
1.378,00 kr.
Ekskl. Moms (1.102,40 kr.)
Yealink WH64 Mono Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH66 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 478 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.355,00 kr.
Ekskl. Moms (1.084,00 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
372,00 kr.
Ekskl. Moms (297,60 kr.)
Yealink Dect Accessory - WHC60, Indendørs, Trådløs opladning, Sort
Pris
1.541,00 kr.
Ekskl. Moms (1.232,80 kr.)
Yealink WHB670, Basisstation, 344 g, Sort
Pris
1.459,00 kr.
Ekskl. Moms (1.167,20 kr.)
Yealink BH71-WORKSTATION, Trådløs, 100 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 18 g, Headset, Sort
Pris
1.996,00 kr.
Ekskl. Moms (1.596,80 kr.)
Yealink WH66 Dual Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono UC USB-A Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
1.829,00 kr.
Ekskl. Moms (1.463,20 kr.)
Yealink WH66 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
258,00 kr.
Ekskl. Moms (206,40 kr.)
Yealink EHS60, Interface adapter, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH67 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
230,00 kr.
Ekskl. Moms (184,00 kr.)
Yealink UH34 Lite Dual Teams, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 110 g, Headset, Sort
Pris
1.703,00 kr.
Ekskl. Moms (1.362,40 kr.)
Yealink BH76, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 213 g, Headset, Sort
Product added to compare.