Varenummer: 1208643
Yealink WH62 Dual Portable Teams
Inkl. moms
(867,20 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink WH62 Portable. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 120 m. Produktfarve: Sort, Grå
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Headset type | Binaural |
| LED-indikatorer | Ja |
| DECT kan tilsluttes | Ja |
| Optimeret til | Teams |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 120 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 30 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 92,5 dB |
| Driverenhed | 2,8 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Taletid | 13 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Opladningskilde | USB |
| Standby tid | 125 t |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1208643
100 Varer
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
650,00 kr.
Ekskl. Moms (520,00 kr.)
Yealink WHB630UC, Basisstation, 124 g, Sort
Pris
1.556,00 kr.
Ekskl. Moms (1.244,80 kr.)
Yealink BH76 Plus Teams Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 285 g, Headset, Sort
Pris
788,00 kr.
Ekskl. Moms (630,40 kr.)
Yealink WH63 Portable Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 140000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
874,00 kr.
Ekskl. Moms (699,20 kr.)
Yealink WH63 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.092,00 kr.
Ekskl. Moms (873,60 kr.)
Yealink WH63 Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
787,00 kr.
Ekskl. Moms (629,60 kr.)
Yealink UH38 Dual Teams, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 180 g, Headset, Sort
Pris
603,75 kr.
Ekskl. Moms (483,00 kr.)
Yealink UH38 Mono Teams, Kabel & trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 110 g, Headset, Sort
Pris
787,00 kr.
Ekskl. Moms (629,60 kr.)
Yealink UH38 Dual UC, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 180 g, Headset, Sort
Pris
922,00 kr.
Ekskl. Moms (737,60 kr.)
Yealink WHD622T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH67 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono UC USB-A Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
687,00 kr.
Ekskl. Moms (549,60 kr.)
Yealink WHB620UC(V1), Basisstation, Sort
Pris
640,00 kr.
Ekskl. Moms (512,00 kr.)
Pris
985,00 kr.
Ekskl. Moms (788,00 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
1.703,00 kr.
Ekskl. Moms (1.362,40 kr.)
Yealink BH76, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
Product added to compare.