Varenummer: 1308005
Yealink WH62 Mono UC
Inkl. moms
(1.068,00 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink WH62 Mono UC. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 160 m. Vægt: 80 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Mono |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Multitast, Slå lyden fra, Reject call, Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontroltype | Knapper |
| Justerbar hovedbøjle | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | Micro-USB |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 20 - 20000 Hz |
| Frekvensområde (taletilstand) | 100 - 8000 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 160 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 92,5 dB |
| Driverenhed | 2,8 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| Antal mikrofoner | 2 |
| Mikrofon mute | Ja |
| Basestation farve | Sort |
| Basestation vægt | 208 g |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Taletid | 13 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| Batterispænding | 5 V |
| Standby tid | 90 t |
| Bæredygtighedscertifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Vægt | 80 g |
| Pakkebredde | 203 mm |
| Pakkedybde | 260 mm |
| Pakkehøjde | 112 mm |
| Opladningsstativ | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Basestation | Ja |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 530 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 575 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 218 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 10 stk |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1308005
100 Varer
Yealink WH62 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Du vil eventuelt også synes om
Browse the collection of our related products.
Pris
137,00 kr.
Ekskl. Moms (109,60 kr.)
Yealink BLT60, LED, 1 pære(r ), Sort, Hængende arbejdslys
Pris
372,00 kr.
Ekskl. Moms (297,60 kr.)
Yealink Dect Accessory - WHC60, Indendørs, Trådløs opladning, Sort
Pris
1.335,00 kr.
Ekskl. Moms (1.068,00 kr.)
Yealink WH62 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 100 - 10000 Hz, 288 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.829,00 kr.
Ekskl. Moms (1.463,20 kr.)
Yealink WH66 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 478 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
1.996,00 kr.
Ekskl. Moms (1.596,80 kr.)
Yealink WH66 Dual Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
874,00 kr.
Ekskl. Moms (699,20 kr.)
Yealink WH63 Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
1.829,00 kr.
Ekskl. Moms (1.463,20 kr.)
Yealink WH66 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
2.494,00 kr.
Ekskl. Moms (1.995,20 kr.)
Yealink WH66 Dual UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
874,00 kr.
Ekskl. Moms (699,20 kr.)
Yealink WH63 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
2.497,00 kr.
Ekskl. Moms (1.997,60 kr.)
Yealink WH67 Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH67 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
787,00 kr.
Ekskl. Moms (629,60 kr.)
Yealink UH38 Dual Teams, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 180 g, Headset, Sort
Pris
874,00 kr.
Ekskl. Moms (699,20 kr.)
Yealink WH63 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
681,00 kr.
Ekskl. Moms (544,80 kr.)
Yealink WHM621UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
230,00 kr.
Ekskl. Moms (184,00 kr.)
Yealink UH34 Lite Dual Teams, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 110 g, Headset, Sort
Pris
1.378,00 kr.
Ekskl. Moms (1.102,40 kr.)
Yealink WH64 Mono UC Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, Headset, Sort
Pris
1.494,00 kr.
Ekskl. Moms (1.195,20 kr.)
Yealink BH76 Teams Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
Pris
922,00 kr.
Ekskl. Moms (737,60 kr.)
Yealink BH70 Dual UC USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 147 g, Headset, Sort
Pris
985,00 kr.
Ekskl. Moms (788,00 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
1.556,00 kr.
Ekskl. Moms (1.244,80 kr.)
Yealink BH76 Plus Teams Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 285 g, Headset, Sort
Pris
211,00 kr.
Ekskl. Moms (168,80 kr.)
Yealink UH34 Lite Mono Teams, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 84 g, Headset, Sort
Pris
1.494,00 kr.
Ekskl. Moms (1.195,20 kr.)
Yealink BH76 UC Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
Pris
650,00 kr.
Ekskl. Moms (520,00 kr.)
Yealink WHB630UC, Basisstation, 124 g, Sort
Pris
1.084,00 kr.
Ekskl. Moms (867,20 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
726,00 kr.
Ekskl. Moms (580,80 kr.)
Yealink BH71, Trådløs, Kontor/Callcenter, 100 - 20000 Hz, 18 g, Headset, Sort
Pris
1.378,00 kr.
Ekskl. Moms (1.102,40 kr.)
Yealink WH64 Mono Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort
Pris
483,00 kr.
Ekskl. Moms (386,40 kr.)
Yealink UH38 Mono Teams, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 110 g, Headset, Sort
Product added to compare.