Varenummer: 1308083
Yealink UH38 Mono Teams -W/O BAT USB-C
Inkl. moms
(386,40 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink UH38 Mono Teams. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 10 m. Kabellængde: 0,8 m. Vægt: 110 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Mono |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Reject call, Volume +, Volume - |
| Kontrolenhedstype | I-linje kontrolenhed |
| Kabellængde | 0,8 m |
| Kabelfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| HD-stemme | Ja |
| Klar lyd | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | FCC |
| Kompatible produkter | T41S/T42S/T46S/T48S/T42U/T43U/T46U/T48U/
T53/T53W/T54W/T57W/T58A/VP5 |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 10 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 115 dB |
| Driverenhed | 3,5 cm |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 14000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -44 dB |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| Støjreducerende mikrofon | Ja |
| Taletid | 8 t |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -5 - 70 °C |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Vægt | 110 g |
| Bæretaske | Ja |
| Kabler inkluderet | USB |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Batterier inkluderet | Ingen |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1308083
100 Varer
Yealink UH38 Mono Teams, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 110 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
726,00 kr.
Ekskl. Moms (580,80 kr.)
Yealink BH71, Trådløs, Kontor/Callcenter, 100 - 20000 Hz, 18 g, Headset, Sort
Pris
482,00 kr.
Ekskl. Moms (385,60 kr.)
Yealink 1208650, Tilbehørssæt, Sort
Pris
2.494,00 kr.
Ekskl. Moms (1.995,20 kr.)
Yealink WH66 Dual UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
837,50 kr.
Ekskl. Moms (670,00 kr.)
Yealink WHM621T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.378,00 kr.
Ekskl. Moms (1.102,40 kr.)
Yealink WH64 Mono Teams Headset, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort
Pris
687,00 kr.
Ekskl. Moms (549,60 kr.)
Yealink ADDITIONAL DECT BASE FOR WH62, Basisstation, Sort
Pris
1.541,00 kr.
Ekskl. Moms (1.232,80 kr.)
Yealink WHB670, Basisstation, 344 g, Sort
Pris
1.335,00 kr.
Ekskl. Moms (1.068,00 kr.)
Yealink WH62 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH66 Mono Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 478 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
191,00 kr.
Ekskl. Moms (152,80 kr.)
Yealink BT51-A, Dongle, Sort
Pris
1.084,00 kr.
Ekskl. Moms (867,20 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
289,00 kr.
Ekskl. Moms (231,20 kr.)
Yealink UH34 Dual Teams Headset, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 118 g, Headset, Sort
Pris
288,00 kr.
Ekskl. Moms (230,40 kr.)
Yealink UH34, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 118 g, Headset, Sort
Pris
1.829,00 kr.
Ekskl. Moms (1.463,20 kr.)
Yealink WH66 Mono UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.556,00 kr.
Ekskl. Moms (1.244,80 kr.)
Yealink BH76 Plus UC Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 285 g, Headset, Sort
Pris
137,00 kr.
Ekskl. Moms (109,60 kr.)
Yealink BLT60, LED, 1 pære(r ), Sort, Hængende arbejdslys
Product added to compare.