Varenummer: 1208621
Yealink BH76 UC Black USB-A
Inkl. moms
(1.361,60 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink BH76. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 30 m. Vægt: 213 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Binaural |
| Optimeret til | UC |
| Antal parrede enheder husket | 8 |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| Certificering | FCC, IC |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, PBAP, SPP |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 50 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed | 117 dB |
| Driverenhed | 3,5 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Antal mikrofoner | 5 |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 40 t |
| Taletid | 35 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Opladningskilde | USB |
| Standby tid | 112 t |
| Trådløs opladning | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Vægt | 213 g |
| Pakkebredde | 194 mm |
| Pakkedybde | 53 mm |
| Pakkehøjde | 207 mm |
| Opladningsstativ | Ingen |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Equalizer | Ja |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1208621
100 Varer
Yealink BH76, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
874,00 kr.
Ekskl. Moms (699,20 kr.)
Yealink WH63 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
240,00 kr.
Ekskl. Moms (192,00 kr.)
Yealink UH34, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 82,5 g, Headset, Sort
Pris
837,50 kr.
Ekskl. Moms (670,00 kr.)
Yealink WHM621T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
448,00 kr.
Ekskl. Moms (358,40 kr.)
Yealink WDD60, Dongle, 4,5 g
Pris
687,00 kr.
Ekskl. Moms (549,60 kr.)
Yealink WHB620UC(V1), Basisstation, Sort
Pris
258,00 kr.
Ekskl. Moms (206,40 kr.)
Yealink EHS60, Interface adapter, Sort
Pris
681,00 kr.
Ekskl. Moms (544,80 kr.)
Yealink WHM621UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.996,00 kr.
Ekskl. Moms (1.596,80 kr.)
Yealink WH66 Dual Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
191,00 kr.
Ekskl. Moms (152,80 kr.)
Yealink BT51-A, Dongle, Sort
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
787,00 kr.
Ekskl. Moms (629,60 kr.)
Yealink UH38 Dual Teams, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 180 g, Headset, Sort
Pris
2.497,00 kr.
Ekskl. Moms (1.997,60 kr.)
Yealink WH67 Teams, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
788,00 kr.
Ekskl. Moms (630,40 kr.)
Yealink WH63 Portable UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 140000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
922,00 kr.
Ekskl. Moms (737,60 kr.)
Yealink WHD622T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 127 g, Headset, Sort
Pris
650,00 kr.
Ekskl. Moms (520,00 kr.)
Yealink WHB630UC, Basisstation, 124 g, Sort
Pris
922,00 kr.
Ekskl. Moms (737,60 kr.)
Yealink BH70 Dual Teams USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 147 g, Headset, Sort
Product added to compare.