Varenummer: 939-001644
Logitech Rally Mounting Kit Vægbeslag Sort
Inkl. moms
(1.191,20 kr.)
Ekskl. Moms
Logitech Rally Mounting Kit. Produkttype: Vægbeslag, Produktfarve: Sort, Understøttet placering: Væg. Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): 10,9 kg, Hovedkassens længde (udvendigt): 342 mm, Hovedkassens bredde (udvendigt): 260 mm. Pakkebredde: 125 mm, Pakkedybde: 283 mm, Pakkehøjde: 83 mm
| Produkttype | Vægbeslag |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttet placering | Væg |
| Mærke kompatibilitet | Logitech |
| Kompatible produkter | Rally, Rally Plus |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,9 kg |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 342 mm |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 260 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 299 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299097 |
| Pakkebredde | 125 mm |
| Pakkedybde | 283 mm |
| Pakkehøjde | 83 mm |
| Pakkevægt | 1,3 kg |
| Antal | 1 |
| Brugervejledning | Ja |
939-001644
100 Varer
Logitech Rally Mounting Kit, Vægbeslag, Sort, Væg, Logitech, Rally, Rally Plus, 10,9 kg
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
5.496,00 kr.
Ekskl. Moms (4.396,80 kr.)
Logitech RoomMate, System til administration af videokonferencetjeneste, Hvid
Pris
1.244,00 kr.
Ekskl. Moms (995,20 kr.)
Jabra PanaCast 20, 13 MP, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel, 30 fps, 117°, 3x
Pris
3.995,00 kr.
Ekskl. Moms (3.196,00 kr.)
Bemærk demolager, kan forekomme uorg. emballage.
Specifikationer
- Video
- Synsfelt
- Vandret: 180° / Lodret: 54°
- Antal kameraer 3
- Lysstyring
- Lysstyrke, kontrast, mætning, skarphed og hvidbalance
- Stitching-teknologi
- Dynamisk stitching-teknologi i realtid i den indbyggede PanaCast Vision-processor
- Understøttede opløsninger
- Panoramisk 4K: 3840 x 1080 @ 30fps
- 1080 fuld HD: 1920 x 1080 @ 30fps
- 720p HD: 1280 x 720 @ 30fps
Pris
15.290,00 kr.
Ekskl. Moms (12.232,00 kr.)
Logitech Sight, CMOS, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel, 60 fps, 1x, Grafit
Pris
993,00 kr.
Ekskl. Moms (794,40 kr.)
Logitech Rally Bar Huddle, Kameradæksel, Hvid, 549,4 mm, 15,2 mm, 79 mm, 158 g
Pris
5.730,00 kr.
Ekskl. Moms (4.584,00 kr.)
Logitech Logi Dock Focus Room kit Teams, Personligt videokonferencesystem, 4K Ultra HD, 90 fps, 5x, Grafit
Pris
5.973,75 kr.
Ekskl. Moms (4.779,00 kr.)
Logitech Logi Dock Flex, 20,3 cm (8"), 1280 x 800 pixel, IPS, 85°, 300 cd/m², Kapacitiv
Pris
23.012,50 kr.
Ekskl. Moms (18.410,00 kr.)
Logitech Rally Bar Mini + Tap IP, 4K Ultra HD, 30 fps, 4x, Grafit
Pris
23.743,75 kr.
Ekskl. Moms (18.995,00 kr.)
Poly X50 er plug and play all-in-one løsning til de større møderum. Kommer med blandt andet 4K, avanceret zoom, og en unik lydkvalitet.
Kører med alle platforme.
Pris
2.215,00 kr.
Ekskl. Moms (1.772,00 kr.)
Jabra 7700-309, Universel, Sort, Sølv, 30 m, 70 dB, 0,9 m, Berøring
Pris
9.086,00 kr.
Ekskl. Moms (7.268,80 kr.)
Jabra 8201-231, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 30 fps, 6x, Grå
Pris
6.680,00 kr.
Ekskl. Moms (5.344,00 kr.)
Logitech Rally Camera, 3840 x 2160 pixel, 60 fps, 90°, 15x, Sort
Pris
4.142,00 kr.
Ekskl. Moms (3.313,60 kr.)
Logitech Tap IP, 25,6 cm (10.1"), 1280 x 800 pixel, 400 cd/m², Kapacitiv, Kensington, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Pris
21.375,00 kr.
Ekskl. Moms (17.100,00 kr.)
Logitech Rally Plus, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 60 fps, 90°, 15x, Grafit
Pris
1.190,00 kr.
Ekskl. Moms (952,00 kr.)
Logitech BCC950, Fuld HD, 1920 x 1080 pixel, 30 fps, 78°, 1,2x, Sort
Pris
2.448,00 kr.
Ekskl. Moms (1.958,40 kr.)
Jabra Speak 750 UC, Universel, Sort, Sølv, 30 m, 70 dB, 0,9 m, Berøring
Product added to compare.