- Ny
Poly Calisto 5300 USB-A
Personlig, bærbar højttalertelefon med Bluetooth®
Få rig og klar lyd med 360˚ audio
Forbind nemt med Bluetooth ® og USB-A ledning
Betjenes med simple og intuitive one-touch knapper
Mulighed for tilpasning af betjening
Varenummer: 7700-409
Jabra Speak 750 UC, Universel, Sort, Sølv, 30 m, 70 dB, 0,9 m, Berøring
Stort lager med produkter
Hurtig levering 1-3 dage via GLS
14 dages fuld returret og tilfredshedsgaranti
| Enhedstype | Universel |
| Automatisk | Ingen |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Bærbar | Ja |
| Højttalertelefon | Ja |
| Ekko eliminering | Ja |
| Maksimal driftstilstand | 30 m |
| Signal/støjforhold | 70 dB |
| Kabellængde | 0,9 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Kontroltype | Berøring |
| Antal mikrofoner | 1 |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofonretningstype | Omniretningsbestemt |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Grænseflade | USB/Bluetooth |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | HFP |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Strømkilde type | Batteri, USB |
| Ladespænding | 5 V |
| Strøm | 0,5 A |
| Taletid | 11 t |
| Opladningstid for batteri | 3 t |
| Bredde | 131 mm |
| Vægt | 301 g |
| Pakkebredde | 154,5 mm |
| Pakkedybde | 152 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 468,5 g |
| Antal | 1 |
| Hurtig start guide | Ja |
| Tilbehør inkluderet | Jabra Link 370 Bluetooth Adapter |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85182900 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 365 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 330 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 188 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 6,22 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 12 stk |