Varenummer: 960-001510
Logitech Sight Grafit
Inkl. moms
(12.232,00 kr.)
Ekskl. Moms
Logitech Sight. Sensortype: CMOS. HD-type: 4K Ultra HD, Maksimal videoopløsning: 3840 x 2160 pixel, Maksimum billedhastighed: 60 fps. Digital zoom: 1x. Monteringstype: Stativ, Produktfarve: Grafit
| Kameratype | Tredobbelt kamera |
| Sensortype | CMOS |
| Zoom kapacitet | Ja |
| Digital zoom | 1x |
| Brændviddeområde | 1.87 mm |
| Horisontalt synsfelt | 180° |
| Vertikalt synsfelt | 97° |
| Signal/støjforhold | 72 dB |
| Privatlivskamera | Ja |
| Privatlivets fred type | Privacy cover |
| Maksimal videoopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimum billedhastighed | 60 fps |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Produktfarve | Grafit |
| Monteringstype | Stativ |
| Power over Ethernet plus (PoE+) porte, antal | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 3 |
| Strømkilde type | PoE |
| Hurtig start guide | Ja |
| Monteringssæt | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Antal mikrofoner | 7 |
| Mikrofon frekvenssvar | 90 - 16000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -36 dB |
| Ekko eliminering | Ja |
| Mikrofon pick-up rækkevidde | 2,3 m |
| Netværksstandarder | IEEE 802.3at |
960-001510
100 Varer
Logitech Sight, CMOS, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel, 60 fps, 1x, Grafit
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
12.623,75 kr.
Ekskl. Moms (10.099,00 kr.)
POLY X30 er en all-in-one video løsning til huddle rooms og mindre mødelokaler.
Uovertruffen lyd og med den nemme TC8 betjeningsskærm er du i gang med mødet, med det samme.
Du bestemmer selv om du vil køre Zoom, Teams eller POLYs egen der understøtter alle større platforme.
Pris
23.012,50 kr.
Ekskl. Moms (18.410,00 kr.)
Logitech Rally Bar Mini + Tap IP, 4K Ultra HD, 30 fps, 4x, Grafit
Pris
6.680,00 kr.
Ekskl. Moms (5.344,00 kr.)
Logitech Rally Camera, 3840 x 2160 pixel, 60 fps, 90°, 15x, Sort
Pris
14.790,00 kr.
Ekskl. Moms (11.832,00 kr.)
Logitech Rally Ultra-HD ConferenceCam, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 60 fps, 90°, 15x, Sort
Pris
6.682,00 kr.
Ekskl. Moms (5.345,60 kr.)
Logitech Rally Camera, 3840 x 2160 pixel, 60 fps, 90°, 15x, Sort
Pris
888,00 kr.
Ekskl. Moms (710,40 kr.)
Jabra 14207-58, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Sort, Kina, 1 stk, 155 mm, 155 mm
Pris
804,00 kr.
Ekskl. Moms (643,20 kr.)
Jabra 7510-409, Universel, Sort, 100 m, Knapper, Omniretningsbestemt, Kabel & trådløs
Pris
9.086,00 kr.
Ekskl. Moms (7.268,80 kr.)
Jabra 8201-231, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 30 fps, 6x, Grå
Pris
7.373,75 kr.
Ekskl. Moms (5.899,00 kr.)
Polycom Studio er en simpel alt-i-et videokonference løsning.
Du får højttalere, mikrofon og kamera samlet i én enhed.
Der kan monteres på væggen eller stå på et bord eller en hylde.
Pris
872,50 kr.
Ekskl. Moms (698,00 kr.)
Logitech Rally Bar Huddle, Kameradæksel, Hvid, 549,4 mm, 15,2 mm, 79 mm, 158 g
Pris
3.940,00 kr.
Ekskl. Moms (3.152,00 kr.)
Logitech MeetUp, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel, 30 fps, 120°, Sort
Pris
5.141,00 kr.
Ekskl. Moms (4.112,80 kr.)
Logitech Tap Scheduler, 25,6 cm (10.1"), 1280 x 800 pixel, IPS, 85°, 400 cd/m², Kapacitiv
Pris
2.568,00 kr.
Ekskl. Moms (2.054,40 kr.)
Logitech Cat5e Kit, Cat5e, Grafit, 40 m, 100 - 240 V, 83 mm, 85 mm
Pris
23.743,75 kr.
Ekskl. Moms (18.995,00 kr.)
Poly X50 er plug and play all-in-one løsning til de større møderum. Kommer med blandt andet 4K, avanceret zoom, og en unik lydkvalitet.
Kører med alle platforme.
Pris
3.995,00 kr.
Ekskl. Moms (3.196,00 kr.)
Bemærk demolager, kan forekomme uorg. emballage.
Specifikationer
- Video
- Synsfelt
- Vandret: 180° / Lodret: 54°
- Antal kameraer 3
- Lysstyring
- Lysstyrke, kontrast, mætning, skarphed og hvidbalance
- Stitching-teknologi
- Dynamisk stitching-teknologi i realtid i den indbyggede PanaCast Vision-processor
- Understøttede opløsninger
- Panoramisk 4K: 3840 x 1080 @ 30fps
- 1080 fuld HD: 1920 x 1080 @ 30fps
- 720p HD: 1280 x 720 @ 30fps
Pris
5.730,00 kr.
Ekskl. Moms (4.584,00 kr.)
Logitech Logi Dock Focus Room kit Teams, Personligt videokonferencesystem, 4K Ultra HD, 90 fps, 5x, Grafit
Product added to compare.