Varenummer: 991-000463
Logitech Logi Dock Focus Room kit UC
Inkl. moms
(4.959,00 kr.)
Ekskl. Moms
Logitech Logi Dock Focus Room kit UC. Produkttype: Personligt videokonferencesystem, Antal personer: 1 person(er). HD-type: 4K Ultra HD, Maksimum billedhastighed: 90 fps. Digital zoom: 5x. Produktfarve: Grafit
| Produkttype | Personligt videokonferencesystem |
| Antal personer | 1 person(er) |
| Produktfarve | Grafit |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Maksimal videoopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimum billedhastighed | 90 fps |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Frekvensområde | 60 - 20000 Hz |
| Lydstråleformning | Ja |
| Driver diameter | 5,5 cm |
| Antal HDMI-udgangsporte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 3 |
| DC-in-stik | Ja |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Ethernet LAN | Ingen |
| Kameratype | Enkelt kamera |
| Zoom kapacitet | Ja |
| Digital zoom | 5x |
| Horisontalt synsfelt | 82,1° |
| Vertikalt synsfelt | 52,2° |
| Synsfelt, diagonalt | 90° |
| Antal mikrofoner | 6 |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Strømstiktype | Type J |
| Kamera dimensioner (BxDxH) | 102 x 27 x 27 mm |
| Kamera vægt | 63 g |
| Bredde | 160 mm |
| Dybde | 207 mm |
| Højde | 88 mm |
| Vægt | 1,09 kg |
991-000463
100 Varer
Logitech Logi Dock Focus Room kit UC, Personligt videokonferencesystem, 4K Ultra HD, 90 fps, 5x, Grafit
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
1.190,00 kr.
Ekskl. Moms (952,00 kr.)
Logitech BCC950, Fuld HD, 1920 x 1080 pixel, 30 fps, 78°, 1,2x, Sort
Pris
6.680,00 kr.
Ekskl. Moms (5.344,00 kr.)
Logitech Rally Camera, 3840 x 2160 pixel, 60 fps, 90°, 15x, Sort
Pris
21.375,00 kr.
Ekskl. Moms (17.100,00 kr.)
Logitech Rally Plus, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 60 fps, 90°, 15x, Grafit
Pris
23.012,50 kr.
Ekskl. Moms (18.410,00 kr.)
Logitech Rally Bar Mini + Tap IP, 4K Ultra HD, 30 fps, 4x, Grafit
Pris
1.244,00 kr.
Ekskl. Moms (995,20 kr.)
Jabra PanaCast 20, 13 MP, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel, 30 fps, 117°, 3x
Pris
18.627,50 kr.
Ekskl. Moms (14.902,00 kr.)
Logitech Rally Bar Huddle + Tap IP, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 4x, Grafit
Pris
836,00 kr.
Ekskl. Moms (668,80 kr.)
Jabra 2740-109, Universel, Grå, 0,8 m, IP64, Knapper, 85 dB
Pris
1.606,00 kr.
Ekskl. Moms (1.284,80 kr.)
Jabra 7710-409, Universel, Sort, Sølv, 30 m, 70 dB, 1 m, 10 W
Pris
19.720,00 kr.
Ekskl. Moms (15.776,00 kr.)
Logitech Rally Bar, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 30 fps, 5x, 3x, Grafit
Pris
5.329,00 kr.
Ekskl. Moms (4.263,20 kr.)
Logitech MeetUp 2, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel, 120°, 4x, Grafit
Pris
5.496,00 kr.
Ekskl. Moms (4.396,80 kr.)
Logitech RoomMate, System til administration af videokonferencetjeneste, Hvid
Pris
4.932,00 kr.
Ekskl. Moms (3.945,60 kr.)
Logitech Group, System til gruppevideokonference, Fuld HD, 30 fps, 90°, 10x, Sort, Grå
Pris
14.790,00 kr.
Ekskl. Moms (11.832,00 kr.)
Logitech Rally Ultra-HD ConferenceCam, System til gruppevideokonference, 4K Ultra HD, 60 fps, 90°, 15x, Sort
Pris
888,00 kr.
Ekskl. Moms (710,40 kr.)
Jabra 14207-58, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Sort, Kina, 1 stk, 155 mm, 155 mm
Pris
2.215,00 kr.
Ekskl. Moms (1.772,00 kr.)
Jabra 7700-309, Universel, Sort, Sølv, 30 m, 70 dB, 0,9 m, Berøring
Pris
993,00 kr.
Ekskl. Moms (794,40 kr.)
Logitech Rally Bar Huddle, Kameradæksel, Hvid, 549,4 mm, 15,2 mm, 79 mm, 158 g
Product added to compare.