Varenummer: 9553-455-111
Jabra Engage 55 Mono USB-A MS m. stand
Inkl. moms
(2.323,20 kr.)
Ekskl. Moms
Jabra Engage 55. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs. Anbefalet brug: Kontor/Callcenter. Trådløs rækkevidde: 150 m. Vægt: 57 g. Produktfarve: Sort, Titanium
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve | Sort, Titanium |
| Headset type | Mono |
| Betjeningstaster | Volume +, Volume - |
| Volumenkontrol | Knap |
| Kontrolenhedstype | On-ear control unit |
| Kontroltype | Knapper |
| DECT kan tilsluttes | Ja |
| Høreværnsteknologier | Jabra PeakStop, Jabra SafeTone, Jabra Safetone G616 |
| HD-stemme | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| Frekvensområde (musiktilstand) | 40 - 16000 Hz |
| Frekvensområde (taletilstand) | 150 - 6800 Hz |
| Trådløs rækkevidde | 150 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 7300 Hz |
| Mikrofonretningstype | Envejs |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Mikrofon mute | Ja |
| Basestation farve | Sort |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterilevetid (maks.) | 13 t |
| Driftstemperatur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Vægt | 57 g |
| Pakkebredde | 104 mm |
| Pakkedybde | 172,5 mm |
| Pakkehøjde | 236 mm |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Bæretaske | Ja |
| Basestation | Ja |
| Tilbehør inkluderet i sættet | Halsrem |
| Antal | 1 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85183000 |
| Automatisk justering af lydstyrken | Ja |
| Mulighed for flere håndsæt | 4 |
| Digital signalbehandling (DSP) | Ja |
| Opkaldsstyring | Y |
9553-455-111
95 Varer
Jabra Engage 55, Trådløs, Kontor/Callcenter, 57 g, Headset, Sort, Titanium
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
632,00 kr.
Ekskl. Moms (505,60 kr.)
Jabra Evolve2 30, MS Stereo, Headset, Headset, Kontor/Callcenter, Sort, Binaural, Volume +,Volume -
Pris
1.158,00 kr.
Ekskl. Moms (926,40 kr.)
Jabra 26599-899-999, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 99,2 g, Headset, Sort
Pris
1.905,00 kr.
Ekskl. Moms (1.524,00 kr.)
Jabra Engage 55, Trådløs, Kontor/Callcenter, 18 g, Headset, Sort, Titanium
Pris
681,00 kr.
Ekskl. Moms (544,80 kr.)
Yealink WHM621UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
1.064,00 kr.
Ekskl. Moms (851,20 kr.)
Jabra 2409-820-204, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 77 g, Headset, Sort, Sølv
Pris
2.138,00 kr.
Ekskl. Moms (1.710,40 kr.)
Jabra Evolve2 65, MS Stereo, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 176,4 g, Headset, Beige
Pris
2.747,00 kr.
Ekskl. Moms (2.197,60 kr.)
EPOS IMPACT SDW 5013T - EU/UK/AUS, Trådløs, Kontor/Callcenter, 58 g, Headset, Sort
Pris
2.947,00 kr.
Ekskl. Moms (2.357,60 kr.)
Jabra Engage 65 Convertible, Trådløs, Kontor/Callcenter, 40 - 16000 Hz, 18 g, Headset, Sort
Pris
932,00 kr.
Ekskl. Moms (745,60 kr.)
Jabra 25089-999-899, Ledningsført, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 148,9 g, Headset, Sort
Pris
570,00 kr.
Ekskl. Moms (456,00 kr.)
Jabra 1553-0159, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 6800 Hz, 48 g, Headset, Sort
Pris
603,75 kr.
Ekskl. Moms (483,00 kr.)
Yealink UH38 Mono Teams, Kabel & trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 110 g, Headset, Sort
Pris
994,00 kr.
Ekskl. Moms (795,20 kr.)
Headset med ledning
- Velegnet til stationært arbejde
- USB-A/USB-C-tilslutninger
- Tilslut til 1 enhed
- Designet til bedre koncentration. Exceptionel lyd og støjdæmpning samt overlegen komfort.
Pris
2.252,00 kr.
Ekskl. Moms (1.801,60 kr.)
Jabra Engage 75 SE, Trådløs, 40 - 16000 Hz, Kontor/Callcenter, 90 g, Headset, Sort
Pris
2.556,00 kr.
Ekskl. Moms (2.044,80 kr.)
Jabra 28599-999-889, Kabel & trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 286 g, Headset, Sort
Pris
1.508,00 kr.
Ekskl. Moms (1.206,40 kr.)
Jabra 25599-999-989, Kabel & trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 130 g, Headset, Sort
Pris
1.556,00 kr.
Ekskl. Moms (1.244,80 kr.)
Yealink BH76 Plus UC Sort USB-C Headset, Trådløs, Opkald/musik, 285 g, Headset, Sort
Product added to compare.