Varenummer: 1208626
Yealink BH76 with Charging Stand Teams Black USB-C
Inkl. moms
(1.362,40 kr.)
Ekskl. Moms
Yealink BH76. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/musik. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 30 m. Vægt: 213 g. Produktfarve: Sort
| Produkttype | Headset |
| Bæremåde | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Produktfarve | Sort |
| Headset type | Binaural |
| Optimeret til | MS Teams |
| Antal parrede enheder husket | 8 |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP, PBAP, SPP |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
| Ørekobling | Supraaural |
| Maksimal indgangseffekt | 50 mW |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed | 117 dB |
| Driverenhed | 3,5 cm |
| Støjreduktion | Ja |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Mikrofontype | Boom |
| Mikrofon frekvens | 100 - 8000 Hz |
| Antal mikrofoner | 5 |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Batteridrevet | Ja |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 40 t |
| Taletid | 35 t |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Opladningskilde | USB |
| Standby tid | 112 t |
| Trådløs opladning | Ja |
| Bæredygtighedscertifikater | CE |
| Vægt | 213 g |
| Pakkebredde | 274 mm |
| Pakkedybde | 96 mm |
| Pakkehøjde | 261 mm |
| Opladningsstativ | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Antal | 1 |
| Equalizer | Ja |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
1208626
100 Varer
Yealink BH76, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
604,00 kr.
Ekskl. Moms (483,20 kr.)
Yealink UH38 Mono UC, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 110 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono Teams USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
837,50 kr.
Ekskl. Moms (670,00 kr.)
Yealink WHM621T, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 80 g, Headset, Sort
Pris
211,00 kr.
Ekskl. Moms (168,80 kr.)
Yealink UH34 Lite Mono Teams, Ledningsført, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 84 g, Headset, Sort
Pris
922,00 kr.
Ekskl. Moms (737,60 kr.)
Yealink BH70 Dual Teams USB-C Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 147 g, Headset, Sort
Pris
2.286,00 kr.
Ekskl. Moms (1.828,80 kr.)
Yealink WH67 UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 14000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
1.564,00 kr.
Ekskl. Moms (1.251,20 kr.)
Yealink WH64 Dual UC Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, Headset, Sort
Pris
984,00 kr.
Ekskl. Moms (787,20 kr.)
Yealink WH63 Portable UC, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 140000 Hz, 19 g, Headset, Sort
Pris
726,00 kr.
Ekskl. Moms (580,80 kr.)
Yealink BH71, Trådløs, Kontor/Callcenter, 100 - 20000 Hz, 18 g, Headset, Sort
Pris
825,00 kr.
Ekskl. Moms (660,00 kr.)
Yealink BH70 Mono Teams USB-A Headset, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 91 g, Headset, Sort
Pris
603,75 kr.
Ekskl. Moms (483,00 kr.)
Yealink UH38 Mono Teams, Kabel & trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 110 g, Headset, Sort
Pris
687,00 kr.
Ekskl. Moms (549,60 kr.)
Yealink ADDITIONAL DECT BASE FOR WH62, Basisstation, Sort
Pris
1.355,00 kr.
Ekskl. Moms (1.084,00 kr.)
Yealink WH62 Portable, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, Headset, Sort, Grå
Pris
1.519,00 kr.
Ekskl. Moms (1.215,20 kr.)
Yealink WH62 Dual Teams, Trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 127 g, Personligt lydkonferencesystem, Sort
Pris
787,00 kr.
Ekskl. Moms (629,60 kr.)
Yealink UH38 Dual UC, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Opkald/musik, 180 g, Headset, Sort
Pris
1.702,00 kr.
Ekskl. Moms (1.361,60 kr.)
Yealink BH76 Teams Sort USB-A Headset, Trådløs, Opkald/musik, 20 - 20000 Hz, 213 g, Headset, Sort
Product added to compare.