Varenummer: 14201-13
Jabra Pro 900 Mini-USB-Kabel
Inkl. moms
(180,00 kr.)
Ekskl. Moms
USB opladerkabel til Jabra Pro 900
Jabra 14201-13. Kabellængde: 1,5 m, Stik 1: USB A, Stik 2: Mini-USB B, USB version: USB 2.0, Produktfarve: Sort
| Kabellængde | 1,5 m |
| USB version | USB 2.0 |
| Stik 1 | USB A |
| Stik 2 | Mini-USB B |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hanstik |
| Produktfarve | Sort |
| Stik 1 formfaktor | Lige |
| Stik 2 formfaktor | Lige |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompatible produkter | Jabra Pro 900 |
| Pakkebredde | 50 mm |
| Pakkedybde | 50 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 333 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 455 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 325 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 12,5 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 120 stk |
14201-13
120 Varer
Jabra 14201-13, 1,5 m, USB A, Mini-USB B, USB 2.0, Sort
Du vil eventuelt også synes om
Browse the collection of our related products.
Pris
2.683,00 kr.
Ekskl. Moms (2.146,40 kr.)
Jabra Pro 925, Trådløs, Kontor/Callcenter, 28 g, Headset, Sort
Pris
210,00 kr.
Ekskl. Moms (168,00 kr.)
Jabra 14201-26, 1,5 m, USB A, Micro-USB B, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
191,00 kr.
Ekskl. Moms (152,80 kr.)
Jabra 14121-39, Hårbøjle, Sort
Pris
300,00 kr.
Ekskl. Moms (240,00 kr.)
Jabra 14101-59, Ørepude, Læder, Sort
Pris
510,00 kr.
Ekskl. Moms (408,00 kr.)
Jabra Link 380, USB, A2DP, AVRCP, DIP, HFP, 30 m, -10 - 60 °C, -10 - 65 °C, Sort
Pris
213,00 kr.
Ekskl. Moms (170,40 kr.)
Jabra 14121-32, Hårbøjle, Sort
Pris
140,00 kr.
Ekskl. Moms (112,00 kr.)
Jabra 14101-72, Ørepude, Sort
Pris
841,00 kr.
Ekskl. Moms (672,80 kr.)
Jabra 14207-85, Opladeretui, Sort
Pris
240,00 kr.
Ekskl. Moms (192,00 kr.)
Jabra 14201-10, Sort, Hanstik, Hanstik, Flad, Kina, 80 mm
Pris
794,75 kr.
Ekskl. Moms (635,80 kr.)
Jabra Link 380, USB, A2DP, AVRCP, DIP, HFP, 30 m, -10 - 60 °C, -10 - 65 °C, Sort
Pris
6.875,00 kr.
Ekskl. Moms (5.500,00 kr.)
Mål støjniveau på kontoret og skab de bedste forudsætninger for dine medarbejdere.
Giver Visuel feedback når der er for meget støj på arbejdspladsen.
Pris
94,00 kr.
Ekskl. Moms (75,20 kr.)
Jabra 14101-19, Ørepude, Læder, Sort
Pris
535,00 kr.
Ekskl. Moms (428,00 kr.)
EPOS BTD 800 USB-C, USB Type-C, A2DP, 25 m, 2,4 - 2,4 GHz, Sort, All EPOS Bluetooth headsets & speakerphones
Pris
111,25 kr.
Ekskl. Moms (89,00 kr.)
EPOS 1001186, Ørepude, Kunstlæder, Sort
Pris
358,00 kr.
Ekskl. Moms (286,40 kr.)
Jabra 14208-08, USB, 30 m, Jabra Speak 710, USB, 15,8 mm, 21,2 mm
Pris
135,00 kr.
Ekskl. Moms (108,00 kr.)
Jabra 14102-10, Mikrofon forrude, Skum, Sort
Pris
210,00 kr.
Ekskl. Moms (168,00 kr.)
Jabra 14201-26, 1,5 m, USB A, Micro-USB B, Sort
Pris
188,75 kr.
Ekskl. Moms (151,00 kr.)
EPOS 1001289, Ørepude, Kunstlæder, Sort
Product added to compare.