Varenummer: 14207-39
Jabra Evolve 65 Opladningsstand
Inkl. moms
(352,00 kr.)
Ekskl. Moms
Opladerstand til Jabra Evolve 65 giver mulighed for let og bekvem opladning og opbevaring på dit skrivebord.
Jabra 14207-39. Oplader type: Indendørs, Strømkilde type: Vekselstrøm, Oplader, kompabilitet: Headset. Produktfarve: Sort
| Oplader type | Indendørs |
| Oplader, kompabilitet | Headset |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Mærke kompatibilitet | Jabra |
| Kapabilitet | Jabra Evolve 65 |
| Oprindelsesland | Kina |
| Produktfarve | Sort |
| Plug and play | Ja |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 143 mm |
| Pakkedybde | 109,5 mm |
| Pakkehøjde | 98 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044090 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 310 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 355 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 230 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 12 stk |
14207-39
2 Varer
Jabra 14207-39, Indendørs, Vekselstrøm, Sort
Du vil eventuelt også synes om
Browse the collection of our related products.
Pris
859,00 kr.
Ekskl. Moms (687,20 kr.)
Op til 14 timers batteritid
Velegnet til trådløst arbejde
Bluetooth forbindelse op til 30 m
Tilslut op til 2 enheder
Professionelt trådløst headset med dobbelt tilslutning og fantastisk lyd til opkald og musik
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
940,00 kr.
Ekskl. Moms (752,00 kr.)
Jabra Link 380, USB, A2DP, AVRCP, DIP, HFP, 30 m, -10 - 60 °C, -10 - 65 °C, Sort
Pris
577,00 kr.
Ekskl. Moms (461,60 kr.)
Jabra 14207-73, Headset-stativ, Sort
Pris
970,00 kr.
Ekskl. Moms (776,00 kr.)
Jabra Engage Link, Lyd, Ledningsført, Tryk på knapper, Sort
Pris
358,00 kr.
Ekskl. Moms (286,40 kr.)
Jabra 14208-08, USB, 30 m, Jabra Speak 710, USB, 15,8 mm, 21,2 mm
Pris
1.693,00 kr.
Ekskl. Moms (1.354,40 kr.)
Jabra 14401-38, Ørepropspids, Sort
Pris
196,00 kr.
Ekskl. Moms (156,80 kr.)
Jabra 14121-37, Halsrem, Sort
Pris
198,00 kr.
Ekskl. Moms (158,40 kr.)
Jabra 14163-00, Universel, Indendørs, 220 V, 50 Hz, AC-to-DC, Jabra PRO 9400 / GO 6400
Pris
564,00 kr.
Ekskl. Moms (451,20 kr.)
Jabra 14207-65, Basisstation, Sort
Pris
776,00 kr.
Ekskl. Moms (620,80 kr.)
Jabra Engage Link, Lyd, Ledningsført, Tryk på knapper, Sort
Pris
1.869,00 kr.
Ekskl. Moms (1.495,20 kr.)
Jabra 14401-14, Trådløs, Kontor/Callcenter, Headset, Sort
Pris
213,00 kr.
Ekskl. Moms (170,40 kr.)
Jabra 14121-32, Hårbøjle, Sort
Pris
841,00 kr.
Ekskl. Moms (672,80 kr.)
Jabra 14207-86, Opladeretui, Sort
Pris
794,75 kr.
Ekskl. Moms (635,80 kr.)
Jabra Link 380, USB, A2DP, AVRCP, DIP, HFP, 30 m, -10 - 60 °C, -10 - 65 °C, Sort
Pris
841,00 kr.
Ekskl. Moms (672,80 kr.)
Jabra 14207-85, Opladeretui, Sort
Pris
548,00 kr.
Ekskl. Moms (438,40 kr.)
Jabra 14101-60, Ørepude, Sort
Pris
302,00 kr.
Ekskl. Moms (241,60 kr.)
Jabra 8800-02-01, Kabel, Sort
Product added to compare.