Varenummer: 2775-329
Jabra Speak2 75 USB-C MS
Inkl. moms
(1.600,00 kr.)
Ekskl. Moms
Jabra Speak2 75. Enhedstype: Universel, Produktfarve: Grå, Signal/støjforhold: 72 dB. Frekvensområde: 80 - 20000 Hz. Mikrofon frekvens: 150 - 14000 Hz. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Grænseflade: USB/Bluetooth, Bluetooth-profiler: A2DP, AVRCP, HFP, HSP. Strømkilde type: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 4700 mAh
| Enhedstype | Universel |
| Produktfarve | Grå |
| Bærbar | Ja |
| Ekko eliminering | Ja |
| Signal/støjforhold | 72 dB |
| Kontroltype | Knapper |
| Frekvensområde | 80 - 20000 Hz |
| Mikrofon frekvens | 150 - 14000 Hz |
| Antal mikrofoner | 4 |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Grænseflade | USB/Bluetooth |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ingen |
| Strømkilde type | Batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4700 mAh |
| Taletid | 32 t |
| Opladningstid for batteri | 2,5 t |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Bredde | 132,5 mm |
| Dybde | 132,5 mm |
| Dimensioner (BxDxH) | 132,5 x 132,5 x 35 mm |
| Højde | 35 mm |
| Vægt | 466 g |
| Pakkebredde | 153 mm |
| Pakkedybde | 155 mm |
| Pakkehøjde | 49 mm |
| Antal | 1 |
| Kabler inkluderet | USB |
2775-329
150 Varer
Jabra Speak2 75, Universel, Grå, 72 dB, Knapper, 80 - 20000 Hz, 150 - 14000 Hz
Du vil eventuelt også synes om
Browse the collection of our related products.
Pris
794,75 kr.
Ekskl. Moms (635,80 kr.)
Jabra Link 380, USB, A2DP, AVRCP, DIP, HFP, 30 m, -10 - 60 °C, -10 - 65 °C, Sort
16 andre varer i den samme kategori:
Browse the collection of our category products.
Pris
998,00 kr.
Ekskl. Moms (798,40 kr.)
Jabra Evolve 65 TE, Kabel & trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 75 g, Headset, Sort
Pris
956,00 kr.
Ekskl. Moms (764,80 kr.)
Jabra 2755-209, Universel, Grå, 0,8 m, IP64, Knapper, 85 dB
Pris
1.913,75 kr.
Ekskl. Moms (1.531,00 kr.)
Jabra Engage 55 SE, Trådløs, 40 - 16000 Hz, Car/Home office, 21 g, Headset, Sort
Pris
1.199,00 kr.
Ekskl. Moms (959,20 kr.)
Jabra 26599-899-899, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 99,2 g, Headset, Sort
Pris
1.561,25 kr.
Ekskl. Moms (1.249,00 kr.)
Jabra Evolve 65 TE, Kabel & trådløs, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 106,3 g, Headset, Sort
Pris
836,00 kr.
Ekskl. Moms (668,80 kr.)
Jabra 2740-109, Universel, Grå, 0,8 m, IP64, Knapper, 85 dB
Pris
5.141,00 kr.
Ekskl. Moms (4.112,80 kr.)
Logitech Tap Scheduler, 25,6 cm (10.1"), 1280 x 800 pixel, IPS, 85°, 400 cd/m², Kapacitiv
Pris
2.138,00 kr.
Ekskl. Moms (1.710,40 kr.)
Jabra Evolve2 65, MS Stereo, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 176,4 g, Headset, Beige
Pris
629,00 kr.
Ekskl. Moms (503,20 kr.)
Bemærk UDGÅET model, erstattes med Voyager Legend 30
- Headsettet fortæller, hvem der ringer
- 25 % mindre end tidligere versioner
- Batteriniveau vises på skærmen
- Streamer musik, podcasts, GPS og meget mere
- Tre mikrofoner giver optimeret lyd
- Reduceret vind- og anden baggrundsstøj
- Få status på batteriniveau og forbindelse
- Magnetisk snap-fit oplader
- Bluetooth-version 3.0
Pris
2.217,00 kr.
Ekskl. Moms (1.773,60 kr.)
Jabra Engage 55 SE, Trådløs, 40 - 16000 Hz, Car/Home office, 21 g, Headset, Sort
Pris
1.878,00 kr.
Ekskl. Moms (1.502,40 kr.)
Jabra Engage 55 SE, Trådløs, 40 - 16000 Hz, Kontor/Callcenter, 57 g, Headset, Sort
Pris
1.195,00 kr.
Ekskl. Moms (956,00 kr.)
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock, Ledningsført, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Sort, 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pixel
Pris
1.819,00 kr.
Ekskl. Moms (1.455,20 kr.)
Jabra 2775-209, Universel, Grå, 72 dB, Knapper, 80 - 20000 Hz, 150 - 14000 Hz
Pris
1.181,00 kr.
Ekskl. Moms (944,80 kr.)
Jabra 26599-989-899, Trådløs, Kontor/Callcenter, 20 - 20000 Hz, 176,4 g, Headset, Sort
Pris
1.913,75 kr.
Ekskl. Moms (1.531,00 kr.)
Jabra Engage 55 SE, Trådløs, 40 - 16000 Hz, Kontor/Callcenter, 57 g, Headset, Sort
Pris
744,00 kr.
Ekskl. Moms (595,20 kr.)
EPOS IMPACT 860T, Ledningsført, 20 - 20000 Hz, Kontor/Callcenter, 170,1 g, Headset, Sort
Product added to compare.